Kūdikių antklodėlė skirta įamžinti svarbiausius momentus

Nuostabaus dizaino antklodėlė, kurios fone sukursite pirmąsias savo mažylio atminimo nuotraukas. Prie antklodėlės pridėtos dovanėlės – atminimo kortos ir žavi skarelė. Švelnus ir minkštas audinys patiks mažyliui, o patrauklus įpakavimas – tinkamas dovanoti naujai iškeptiems tėveliams.

ŽAVUS DIZAINAS IR PAPILDOMOS DOVANĖLĖS
Įamžinkite pirmuosius mažylio metus gražiame antklodėlės fone su meškiuku. Šalia užrašyti skaičiai leis lengvai pažymėti pirmąsias sukaktis, ar tai būtų pirmoji savaitė, ar jau šeštas mėnuo. Šalia pridėtos 24-ios išskirtinio dizaino atminimo kortos skirtos prisiminti dienas, kai išaugo pirmasis dantukas, pirmąjį ropojimą, žingsnį ir t.t. Kelios kortos paliktos tuščios – individualiems tėvelių prisiminimams. O šalia antklodėlės pridėta skarelė su meškiukais pagyvins nuotraukas.

AUKŠTOS KOKYBĖS MINKŠTAS AUDINYS
Storas ir pūkuotas audinys suteikia švelnumo ir komforto jausmą, kuris patiks kiekvienam mažyliui. Audinys nesiglamžo, tad galėsite laisvai sulankstyti ir vėl išsitraukti bei greitai paruošti fotografavimui. Be to, susisukus į antklodėlę patogu žaisti ar trumpai nusnausti.

PUIKUS BŪDAS PRISIMINTI BEI DALINTIS SU ŠEIMA IR DRAUGAIS
Žavios mažylio nuotraukos pasakos atsiminimų istoriją, kurią lengvai peržvelgsite po daugelio metų. Tokios nuotraukos yra puikus būdas dalintis svarbiausiais mažylio gyvenimo įvykiais su šeima ir draugais. Taip pat nuotraukos gerai atrodo socialiniuose tinkluose.

PUIKI DOVANA JAUNIEMS TĖVELIAMS
Antklodėlė kartu su dovanėlėmis yra gražiai supakuota ir paruošta kaip dovana. Todėl patogu pasveikinti jaunus tėvelius ir nudžiuginti mažylį. Tai puiki dovana, nes su ja sukurti atsiminimai leis pažvelgti į praeitį ir jau užaugusiam vaikučiui pamatyti savo pirmuosius gyvenimo metus.

Dažniausiai prekę pristatome per 1-3 darbo dienas.
24.90€
19.90€